Volné pracovní místo  Controls Engineer / Technik budících systémů pro generátory

Lokalita Plzeň a další
Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Co budete dělat:
Návrh řídících systémů generátoru
Konstrukční a výpočtové práce zaměřené na návrh budících systémů generátoru
Příprava technických specifikací
Podíl na zlepšování a vývoji produktů BRUSH Controls

Požadujeme

VŠ – elektro nebo aplikované vědy
Porozumění el. schémat a výkresů
Znalost zařízení pro regulaci, řízení a ochran generátoru
Angličtina (práce v mezinárodním týmu) na komunikační úrovni
Samostatnost, iniciativnost, schopnost spolupracovat
Znalost práce s CAD nebo E-Plan výhodou
Vhodné pro absolventy

Nabízíme

Pracovní smlouva na dobu neurčitou
Pracovní doba pružná, 7,5 h, denně
Čtvrtletní prémie 25% z měsíční mzdy
Příspěvek na penzijní spoření 1 300 Kč měsíčně = 15 600 Kč za rok
Dovolená 25 dní
Příspěvek 85 Kč na den na stravování, možnost využití nabídky teplých jídel v naší firemní kantýně
Flexipass Card na volnočasové aktivity 6 000 Kč / rok – lékárny, fitness, bazén, knihkupectví, optiky apod.
Jazykové kurzy ve firmě s rodilým mluvčím
Příležitostná práce z domova (po zapracování)
Pravidelné revidování a navyšování mzdy každý rok